Halvor Halvorsen oljemålning

477163

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), skogsglänta, signerad H Halvorsen, olja på duk, 67x54 cm

Dukhål

Fack 51

Halvor Halvorsen oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3406233
3406176
1 400
3406232
1 300
3406176
3406230

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.