Halvor Halvorsen oljemålning

477161

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Kustmotiv signerad H Halvorsen, olja på duk, 24x36 cm

Fack 5

Halvor Halvorsen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3406168
550
3404471
500
3401806
450
3401554
3399300

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.