Skulptur för undersökning och värdering

477154

MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Mini Zoraida", skulptur/multipel, förnicklad metall med vit cabochonslipad kvarts, signerad Berrocal, numrerad 2739, höjd 4,8 cm, längd 8,5 cm; medföljande montering i plast

En fot saknas

Konst, Skulpturer

Budhistorik (7 bud)
3403194
3403193
3403192
1 600
3403191
1 400
3398470

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.