Clubfåtölj

477152

CLUBFÅTÖLJ, skinn, 19/2000-tal, lös plymå, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, tyget under dynan med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Clubfåtölj

Budhistorik (10 bud)
3404259
3406023
3404259
650
3406011
600
3404259
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.