Ljuskrona Karl Johan-stil

477144

LJUSKRONA, 1900-tal, Karl Johan-stil, för 4 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 72, diameter ca 57 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 2

Ljuskrona Karl Johan-stil

Budhistorik (7 bud)
3403509
2 400
3403504
3398441
3398440
3398316

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.