Bordslampa

477142

BORDSLAMPA, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, glas med detaljer i förkromad metall, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2017-08-08 kl 19:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.