Carl Fagerlund taklampa

477141

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, skärm i gjutet glas,1960-tal, höjd ca 25/50 cm, diameter 25 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 5

Carl Fagerlund taklampa

Budhistorik (7 bud)
3405166
3405159
950
3404055
900
3402888
850
3401775

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.