Hatthyllor

477140

HATTHYLLOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, förkromad metall, bredd ca 80 cm

Smärre slitage

Möbler, Hyllor

Hylla 3

Hatthyllor
Budhistorik (3 bud)

3403983
3402098
3396777

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.