Hatthyllor

477139

HATTHYLLOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, förkromad metall, bredd ca 80 cm

Smärre slitage

Möbler, Hyllor

Hylla 1

Hatthyllor
Budhistorik (3 bud)

3403146
3402208
3396776

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.