Cornelis Corneille litografi

477137

CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille '78, numrerad 98/200, blådmått ca 30x23 cm

Tavelvagn 1

Cornelis Corneille litografi
Budhistorik (13 bud)
3396728
900
3405584
850
3396728
3405582
750
3396728
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.