Sven Ahlgren oljemålning Sommar

477136

SVEN AHLGREN (1922-1997), Stockholmsvy mot Nybroplan och skärgårdsbåtar, olja på pannå, signerad Ahlgren, 47x56 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Specialauktion

Fack 48

Budhistorik (23 bud)
3406155
1 700
3404934
1 600
3404796
3404933
3404796
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.