Supkoppar silver, Mema, GAB

477132

SUPKOPPAR, 18 st., silver, 1900-tal, 10 st. MEMA, 4 st. Gab, 4 st. Mgab, svenska stämplar, höjd ca 4,5-5 cm, vikt ca 649 g

Smärre ytslitage

Silver

Supkoppar silver, Mema, GAB

Budhistorik (17 bud)
3406440
4 200
3406435
3406439
3 800
3406435
3405989
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.