Pall funkis

477130

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Ytslitage på metall, nyklädd sits

Möbler, Stolar

Rum 3

Pall funkis

Budhistorik (3 bud)

3406220
3404233
3398062

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.