Pall funkis

477129

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Ytslitage på metall, nyklädd sits

Möbler, Stolar

Pall funkis

Budhistorik (2 bud)

3401005
500
3397143

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.