Oljemålning alplandskap

477121

PAUL GRABWINKLER (1880-1946), Marint motiv, signerad Grabwinkler, olja på duk, 59x80 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Oljemålning alplandskap

Budhistorik (16 bud)
3406242
1 300
3406239
3400650
3399627
3399625
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.