Standarspets

477113

BREVPRESS, av standarspets i form av franska örnen, förgylld brons, 1800-tal, höjd 12 cm

Diverse, Vapen/Medaljer

Standarspets

Budhistorik (17 bud)
3406466
6 200
3406453
6 000
3406449
5 800
3406451
5 800
3406449
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.