Lars Jonsson färglitografi

477105

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel, signerad och numrerad Lars Jonsson, 215/310 , färglitografi, bladmått ca 41x59 cm

Fack 30

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3406397
2 400
3406019
3404983
3406017
3404983
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.