Serveringsvagn, barockstil

477101

SERVERINGSVAGN, på hjultrissor, 1930/40-tal, skiva med delvis bemålade kakelplattor, svarvade ben, höjd 65, 68x53 cm

Slitage, bordsskiva med krackelyr, nedre hyllplan med fanerskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Serveringsvagn, barockstil

Budhistorik (8 bud)
3406386
650
3406383
600
3406364
550
3406322
500
3405805
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.