Ljuskrona

477096

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, för 6 ljuskällor, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55, diameter 40 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona

Budhistorik (5 bud)
3406057
500
3406055
450
3406051
3404427
3397911

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.