Sminkmöbel med pall

477093

SMINKBORD med pall, 1900-tal, mahogny, pall med textil klädsel, med tre lådor, bordets höjd 119, bredd 90, 46 cm

Slitage, smärre repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Sminkmöbel med pall

Budhistorik (21 bud)
3405901
1 600
3405900
3405900
1 300
3405894
3405899

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.