Golvlampa

477091

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, röd textil skärm, fot i ek, höjd 155 cm

Ytslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (1 bud)

3405379
2017-08-07 20:50:57

2017-08-08 kl 20:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.