Ljusstakar mässing Skultuna

477089

LJUSSTAKAR, 2+2+2, mässing, Skultuna, 1900-talets början, höjd ca 15-24 cm

Slitage

Diverse, Metall, Belysning

Monter 10

Ljusstakar mässing Skultuna

Budhistorik (25 bud)
3406675
1 900
3406672
1 800
3406671
1 700
3406669
1 600
3406670

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.