Skrivbord Carl Malmsten Guldheden

477087

SKRIVBORD, Carl Malmsten, "Guldheden", för Åfors Möbelfabrik, stämpelmärkt, björk, höjd 75, 130x60 cm

Nyckel finns att hämta i hos utlämningen.

Slitage, två lådor med fanerskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 19

Budhistorik (14 bud)
3404042
3 600
3406329
3 400
3404042
3 200
3405252
3404042
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.