Strindbergslampa mässing

477084

STRINDBERGSLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, kupa i orange glasmassa, total höjd ca 38 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Strindbergslampa mässing

Budhistorik (12 bud)
3405998
850
3405754
3405749
750
3405753
700
3405749
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.