Bordsarmatur mässing

477081

BORDSARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, skärm i form av snäcka, höjd ca 44 cm

Slitage, repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 9

Bordsarmatur mässing

Budhistorik (16 bud)
3402866
3406371
950
3402866
900
3402763
850
3398401

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.