Nisse Zetterberg oljemålning

477080

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Motiv med hus och fartyg, monogramsignerad och daterad -43, olja på duk, ca 63x52 cm

Dukskada, fläckar

Fack 33

Nisse Zetterberg oljemålning
Budhistorik (17 bud)
3406359
2 400
3406639
2 400
3406359
3406638
3406359
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.