Soffbord glas

477067

SOFFBORD, 2000-tal, minimalistisk form, i härdat glas. höjd ca 35, 120x70 cm

Smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord glas

Budhistorik (25 bud)
3403127
3403125
3 800
3403124
3 600
3403121
3 400
3401151
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.