Robert Thegerström, oljemålning

477064

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Landskap, signerad RThegerström, daterad 1879, olja på duk, ca 80x119 cm

Duklagning, retuscher och smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

3396576
3394795

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.