Pierre Marie Brisson

477062

PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): 2 st kompositioner, signerade Brisson, samtliga numrerade med upplagan 95 st, carborundumetsningar, bladmått ca 76x65 cm

Fack 42

Pierre Marie Brisson
Budhistorik (17 bud)
3403184
3403181
3403183
950
3403181
900
3403180
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.