Oljemålning

477059

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Figurscen, olja på duk, otydlig signerad och daterad 1837, ca 21x26 cm

Krackelyr, smärre retuscher

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (66 bud)
3404214
22 000
3404211
21 000
3404212
21 000
3404211
19 500
3404183
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.