Spegel nyrokoko

477057

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld samt bronserad, dekor i pastellage av blommor samt fackla och koger, höjd ca 95 cm

Sprickor, senare bakstycke, slitage

Diverse, Speglar

Rum 9

Spegel nyrokoko

Budhistorik (11 bud)
3403491
750
3402867
700
3402721
650
3395578
600
3402720
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.