Gun Rodenius

477053

GUN RODENIUS (född 1942): Kompositioner med ansikten, 2 st, signerade samt numrerade 5/7 resp. 5/8, seriegrafier, ca 45x45 cm

Fack 12

Gun Rodenius
Budhistorik

2017-08-06 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.