Skåp med vitrin

477052

SKÅP MED VITRIN, 1900-tal, fanér i mahogny, mässingsbeslag, höjd ca 142 cm, djup 33 cm, bredd 69 cm

Bruksslitage, nyckel saknas, låst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skåp med vitrin

Budhistorik (31 bud)
3403116
3 400
3403112
3 200
3403111
3403108
2 800
3403107
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.