Broscher silver

477048

BROSCHER, 6 st., silver, delvis med markasiter, varav en med flerfärgad emalj föreställande en slöjstjärt samt en salamander med dekor av turkosimitationer, 2 med blå och gul trappslipade syntetiska stenar, stämplade John Lindgren, Sala 1950

Markasiter och stenar saknas, emaljskador

Guld/Smycken

Kundcenter

Broscher silver

Budhistorik (3 bud)

3395713
500
3395711
3395545

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.