Yrjö Edelmann

477046

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x46 cm

Fack 26

Yrjö Edelmann
Budhistorik (5 bud)
3402747
550
3402612
500
3402746
500
3402612
3401967

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.