Yrjö Edelmann

477042

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 87x62 cm

Trasigt glas

Fack 25

Yrjö Edelmann
Budhistorik (9 bud)
3404022
650
3403963
600
3402748
550
3402613
500
3402744
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.