Yrjö Edelmann paket

477041

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Löpare, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x46 cm

Fack 23

Yrjö Edelmann paket
Budhistorik (11 bud)
3402273
950
3401171
900
3398968
850
3396915
3396915
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.