Madeleine Pyk oljemålning

477032

MADELEINE PYK (född 1934), "Sorodom om hundarna", olja på pannå, signerad M. Pyk, 18x27 cm

Monter 7

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3403721
3 200
3403702
3403719
3403702
2 800
3403718
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.