Madeleine Pyk oljemålning

477030

MADELEINE PYK (född 1934), "En ros till", olja på pannå, signerad M. Pyk 1970, 20x29 cm

Monter 7

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3403210
3 400
3403187
3 200
3403185
3403150
2 800
3403182
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.