Theo Tobiasse färglitografi

477029

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad, LVI/LXXV, färglitografi, 67x51 cm

Fack 3

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3404082
4 200
3403769
3404066
3 800
3403769
3 600
3403742
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.