Max Walter Svanberg färglitografi

477027

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): figurkomposition, signerad, 151/300, färglitografi, 70x56 cm

Fack 3

Budhistorik (7 bud)
3403871
600
3403609
550
3403870
500
3403609
450
3403869

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.