Nirona resegrammofin

477026

NIRONA RESEGRAMMOFON, 1920-tal, monterad i svart etui, höjd ca 13, 31x29 cm, ask med skivor medföljer

Ej funktionstestad, slitage

Diverse

Rum 7, Hylla 5

Nirona resegrammofin

Budhistorik (16 bud)
3403616
3403530
3403530
950
3403612
900
3403530
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.