Carl Brandt pastell

477025

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt 98, pastell, 64x24 cm

Smärre ytskador, otydlig signatur

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Carl Brandt pastell

Budhistorik (11 bud)
3403607
1 600
3402529
3402529
1 300
3401010
3398300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.