Sven-Olof Ehrén färglitografi

477024

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Tegelbacken, signerad och daterad Sven Olof Ehren -61, färglitografi, 145/310, 32x53 cm

Fack 15

Sven-Olof Ehrén färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3403207
3399928

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.