Clubfåtöljer 1930-tal

477017

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, skinn, svängd rygg samt lös sittplymå, sitthöjd ca 47, 85x80 cm

Bruksslitage, patina, skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Clubfåtöljer 1930-tal

Budhistorik (21 bud)
3403711
5 400
3403621
5 200
3403495
5 000
3403620
4 800
3403495
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.