Soffbord gustaviansk stil

477015

SOFFBORD, gustaviansk stil, vitmålat, höjd ca 65 90x60 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord gustaviansk stil

Budhistorik

2017-08-05 kl 16:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.