Bojaner Kina

477008

BOJANER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 22-24 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 9

Bojaner Kina

Budhistorik (17 bud)
3404147
3404145
3404143
3404142
950
3404134
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.