Hörnskåp allmoge

477006

HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal, bemålat, dörr med bakomvarande hyllor, originallås och nyckel, höjd ca 130, bredd 72 cm

Slitage, smärre skador, renoverat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Hörnskåp allmoge

Budhistorik (10 bud)
3412384
3412361
3412184
3411577
850
3411532

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.