Evald Kallstenius oljemålningar

477003

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957),Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 65x80 cm

Fack 24

Budhistorik (12 bud)
3413118
3413246
1 400
3413118
1 300
3413105
3412505

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.