Kustlandskap

477002

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Kustlandskap, osignerad, akvarell på papper, ca 24x54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Kustlandskap
Budhistorik (6 bud)
3412317
550
3411845
500
3412316
450
3411845
3409490

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.